Adsense Parası İle Çiftlik Almak 6 Bölüm

Çiftlik hayalimizde ilerlemeye devam ediyoruz geçen 10 gün boyunca hitler tıklar kazançlar resmen yerlerde. Sanki olmucak bu iş der gibi oldum. bir kaç gün iyi yönle bir ilerleme var bakalım ne olucak ilerleyen günlerde. Daha önceki yazımda bahsettiğim 2 arkadaş maratona elvada etti kaldık tek başımıza 🙂

Ayın 20-23 arasında ilk ödemenin hesaba yatmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Hem birşeylerin başarıldığını görmek hemde ufakta olsa maddi bir miktarın kasaya girmesi rahatlatıcak biraz beni.
Kazanç sağladığım sitede kalite mi olmalı yoksa kazança mı odaklanmalıyım daha karar veremedim. Tek kaldığım için bir site ile ilgilenmem gerekiyor. Yatırımcı arkadaş biraz paranın geldiğini gördüğünde vanayı acacağına inanıyorum ama bakalım sonuçlar istediğimiz olucak mı (:

Adsense ile çıktığımız bu yolculuğun en kötü tarafı uykusuz kalmak ve sosyal hayatınızdan kopmanız oluyor. Sabit bir işin yanında freelance işler ve adsense işleri + ailem ile geçirdiğim zamanlar ve tabiki istanbul trafiği şuanki bütün planlar bu etkenler etrafında anlık kararlar ile şekilleniyor bazen işler aksıyor bazen uykusuz kalıyorum. Neyse Adsense ile ciftlik aldığımda artık tabi ölmez isek hayatta nefes alıyorsak tabiki en önemlisi sağlığımız yerinde ise bu zamanların acısını çıkarıcam. Herkes birşeyleri yapayım rahat edicem diyor aslında bazen rahat ediyor bazende cogunluğu o rahatlığa ulaşamadan coktan bu alemden uçmuş oluyor. Görelim ve İzleyelim Hayatı..

Konu ile Alakası Olmayan Bir Konu:
Dün (13.04.2016) tarihinde Bankasya’yı aradım ve kredi kartı limitimin 4.000 TL’den 7.500 TL cıkarılmasını talep ettim. Onlarda şuanki durumda bunun mümkün olmadığını söyleyen bir mesaj gönderdiler. Bende Bankayı arayıp ya çıkarın ya indirin dedim bu ne ya 4.000 tl yetersiz bana dedim. imkansız yukarı cıkaramayız dediler bende limiti kademeli olarak 1.000 düşürdüm daha sonrada 500 TL düşürdükten sonra kartı kapatıcam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir