Kategoriler
Blog

Garenta Araç Kiralama

SelamınAleyküm Arkadaşlar,

Hafta sonu işlerim için ticari taksi kullanmak yerine gidip araç kiralamak istedim. internetten biraz firmaları inceledim sonra daha önce araç kiralayan arkadaştan yardımcı olmasını istedim ona direk avis ve garenta firmasını önerdi. İnternetten arac grubunu seçtikten sonra havaalanına gittik sebebi aracı geç saatte alıp geç saatlerde teslim edebilmek için (24 saat çalışıyorlar)

Havaalanında işlemler bittikten sonra hava alanının otoparkında bizi bekleyen vito ile otoparka gittik. sıra boyu araçları dizmişler adamlar sırayla hazırlayıp teslim ediyorlar. bizde nissan micra istemiştik adamlar ellerinde olmadıgı için i20 verelim sizin içinde uygunsa dediler bizde sorun olmaz dedik. Adamlar sıfır kilometre aracı teslim ettiler bize km’si aracın 0.1’di o kadar sıfır içerideki bazı kagıtlarını biz cıkardık 🙂

Aracı teslim aldık shell uğradık depoyu ateşledik yola cıktık. Yolda arkadaş ile görüştüğümde firmanın daha öncede bir kaç kes sıfır araba onada denk geldiğini km 20,30 binden sonra araçları sattıklarını yerine yeniden sıfır getirdiklerini dile getirdi.

Unutmadan aracı almak için otoparka gittiğimizde 8 kişi vardı önümüzde hemen seri bir şekilde işlemleri yaptılar 10-15dk sürmedi bütün işlemler. İşin güzel tarafı aracı alırken kontrol ederken fotoğraflıyorlar hatalı yerleri cizikleri vs. ve minimum sorunla alıp teslim ediyorsunuz.

Aracı teslim ederkende gerekli kontrolleri yaptıkdan sonra aractan memnun olup olmadığımızı sorun olup olmadıgını gibi ilgili sorularla sizin memnuniyetinizi dile getirmenizi bekliyorlar. Araçı teslim ettikten sonra tabana kuvvet gitmeyin diye isterseniz sizi metro istasyonuna kadar servis ile bırakıyorlar.

Memnun kaldığım için yazmak istedim. Teşekkürler Garenta