Kategoriler
Blog

Superpeer Deneyimi

Web tabanlı teknolojileri yeni yeni öğrenmeye başladığım zamanlarda yazılarından çok şey öğrendiğim Erhan Yakut ile superpeer.com üzerinde bir’e bir görüşme fırsatı elde ettim. Geliştirmek istediğim sistem hakkında fikirlerini merak ediyordum hemde kendisi ile tanışmak istiyordum buda bir fırsattı.

superpeer.com abilerimiz benim anladığıma göre alanında uzman kişi veya kişilerle bir’e bir görüşme fırsatı tanıyan bir platform. Amaç destek almak istediğiniz alanlarda size iyi geleceğini düşündüğünüz kişiler varsa ve bu platformu kullanıyorlarsa onlarla kısa zamanlı görüşmeler yapabilirsiniz. Kısa zamanlı bir konuda fikir almak veya bir konuda bazen 3. birisi ile 15 / 30 dk istişare etmek gibi çeşitlendirebilirsiniz meseleyi.

Ben hem sistemi denemek hemde tanışmak için 30 aralık akşam saatlerinde işlemleri yaptım 31 aralık 2020 saat 9:30 seçtim ve “PM” ayrıntısını fark etmedim. Sabah 9:30’da hazırım ve heycanla bekliyorum. Sonuç mu ? öğlenden sonra 9:30 görüşme saatimiz :))

Allah’tan erhan abininde bir planı bir programı yoktu yılbaşı programı tadında projem hakkında keyifli dakikalar geçirdik. Bizim içinde değişik bir hatıra yılbaşı oldu diyebiliriz :))

Özetle : superpeer kullanın ve kendinize en iyi yatırımı *siz* yapın.

Not :superpeer izmir depreminden sonra takdir edilesi bir kampanya başlatmış ayrıntılar -> https://izmir.superpeer.com/izmir