Kategoriler
Blog

Arçelik – Müşteri Hizmetleri

Merhaba,

Arçelik marka birtane klima aldım. 12.000 btu. Aldığım lokasyon ile ürünün takılacağı lokasyon farklı idi. Magaza abi arkadaşlar gelip alcak merkeze gidicek ordan diğer ekip gidip alıcak ordanda size gelicek gibi birşeyler söyledi.

Takılmazsı 2 günü bulurmuş tamam.

3 gün oldu ne arayan var ne soran aradım magazayı dedim ne oldu bizim iş. hmm… çumartesi takılıcak yani 2 gün daha bekleyeceksiniz. Neden? Bizim semtteki teknik edip tatildeymiş başka bölge gelip takıcakmış onlarda cumartesine atmışlar.. eee öne çekemezmiyiz? malesef… teşekkürler dedim kapadım telefonu.

Çağrı Merkezi Faydası

444 0 888 aradım bir beyfendi çıktı takılmasındaki amacı önceliği güzel bir dil ile ifade ettim sağolsun telefonun uçundaki arkadaş güzelce dinleyip. Biz direk müdahale edemiyoruz zaten ürününüzün orda beklemesi onlara zarar verir performans düşüşü yaşarlar hemen takarlar gününde dedi. Sonra biz yinede bi rica edep siparişe not yazalım bi sonucuna bakalım dedi.

1 Saat geçmedi aradılar abi 10dk ordayız montaja geliyoruz evde misiniz? Önce 2 kişi geldi 30dk sonra 1 kişi daha geldi. Aksaray bölgesinden gelmişlerdi sanırım. Ekip çok titiz çalıştı doğrusu haklarını yemek istemem abi nasıl istiyorsan öyle yapalım ve temizce yapalım modelini benimsemişlerdi. Adamlar kırdı, döktü, temizledi gitti.

Ertesi gün arçelik aradı kaç puan verirsin teknik ekibe diye çaktım 10 puanı gönderdim. İlk başta aslında hata magazada not yazıp aciliyetini sanırım belirtmemiş neyse teknik edip farkı kapattı 🙂

 

Teşekkürler Arçelik.